ASTAKSANTINAS

ASTAKSANTINAS

Astaksantinas yra karotenoidas, natūralus pigmentas, dėl kurio augalai ar gyvūnai įgauna raudoną arba rausvą spalvą. Šis pigmentas randamas kelių rūšių dumbliuose ir vandens gyvūnuose, tokiuose kaip lašiša, krevetės ir omarai.

Astaksantinas yra antioksidantas, kuris, kaip manoma, yra naudingas sveikoms akims, širdžiai ir odai palaikyti bei padeda sumažinti uždegimą organizme. Astaksantinas dažnai naudojamas padėti įveikti geltonosios dėmės degeneraciją, raumenų skausmus, reumatoidinis artritas, raukšlėta oda ir odos pažeidimai dėl ultravioletinių spindulių poveikio. Tačiau dėl astaksantino naudojimo reikia tolesnio tyrimo.

Prekių ženklai : Astatin, Asthin Force, Mazaya, Hydraline, Hi-Derm, Gube7, Inusa, Skinnova, Veira Beauty, Eve Beauty, Danar, WLW, Elena Derma, Yonra, Erto’s, M2, Sam Skin Clinic, Meladerma, Giffarine, Theraskin, Therkin Ceratopik

Mitybos adekvatumo rodiklis (RDA): Astaksantinui nėra nustatytos RDA.

Apie Astaksantinas

Grupė Papildai ir palaikomoji terapija
Kategorija Nemokamas vaistas
Pranašumai
  • Palaikykite akių, širdies ir odos sveikatą
  • Padeda sumažinti uždegimą
Naudojama Suaugęs
Nėštumo ir maitinimo krūtimi kategorijos N kategorija: Dar nesuskirstyta į kategorijas. Ar astaksantinas nepatenka į motinos pieną, ar ne. Jeigu žindote kūdikį, nevartokite šio vaisto nepasitarę su gydytoju.
Vaisto forma Geriamieji (kapsulės) ir vietiniai (kremai, geliai, losjonai)

Įspėjimas :

  • Nevartokite astaksantino, jei esate alergiškas šiam vaistui ar papildui.
  • Venkite astaksantino, jei jis jautrus kitoms panašioms karotinoidų rūšims, pvz., kantaksantinui, arba mėsos ir daržovių produktams, kuriuose yra astaksantino.
  • Nevartokite astaksantino, jei esate alergiškas 5-alfa reduktazės inhibitoriai, pvz dutasteridas .
  • Būkite atsargūs vartodami astaksantiną, jei turite sveikatos problemų, tokių kaip autoimuninės ligos, osteoporozė, hipokalcemija, prieskydinės liaukos sutrikimai, sutrikusi hormonų pusiausvyra ir hipotenzija.
  • Jei pavartojus šio vaisto ar papildo pasireiškia alerginė reakcija arba perdozavimas, nedelsdami kreipkitės į gydytoją .

Astaksantino dozė

Nėra tyrimų, kuriuose būtų nurodyta tinkama dozė tam tikroms sveikatos būklėms įveikti. Tačiau paprastai rekomenduojama dozė yra 4–12 mg per parą.

Dėl vietinio astaksantino, vadovaukitės pakuotėje pateikta informacija arba vadovaukitės gydytojo patarimu.

Vartokite astaksantiną teisingai

Prieš pradėdami vartoti šį priedą ar vaistą, būtinai perskaitykite informaciją ir naudojimo taisykles, nurodytas ant pakuotės.

Laikykitės nurodymų dėl saugios astaksantino dozavimo ir vartojimo intervalo. Jei abejojate, prieš vartodami šį priedą pasitarkite su gydytoju.

Astaksantino papildus laikykite kambario temperatūroje ir uždaroje talpykloje, kad išvengtumėte saulės spindulių, ir laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Narkotikas Sąveikos

Toliau pateikiamos įvairios sąveikos, kurios gali atsirasti vartojant astaksantiną su kitais vaistais, būtent:

  • Astaksantinas gali slopinti 5-alfa-reduktazės inhibitorių veikimą.
  • Astaksantinas gali sumažinti kraujospūdį. Būkite atsargūs vartodami astaksantiną kartu su vaistais, papildais ar vaistažolių produktais, kurie taip pat gali sumažinti kraujospūdį.

Astaksantinas Šalutiniai poveikiai

Vartojant rekomenduojamą dozę, astaksantino papildai paprastai nesukelia šalutinio poveikio. Tačiau jei astaksantinas vartojamas iki 48 mg per parą, išmatų spalva gali paraudonuoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI