Ar hipnozė padeda numesti svorio?

Ar hipnozė padeda numesti svorio?

Savo svorio metimo kelionėje jums gali kilti klausimas: Ar hipnozė padeda numesti svorio? Hipnozė yra strategija, galinti paveikti protą pakeisti savo įpročius. Tai atpalaiduojantis būdas leisti jūsų protui būti atviram pasiūlymui, kad galite numesti svorio. Jis gali padėti numesti svorio, bet turėtų būti derinamas su kita svorio metimo veikla, tokia kaip dieta ir mankšta, kad padėtų jums pasiekti savo kūno tikslus. Protas ir jūsų emocijos taip pat turi įtakos svorio metimas kaip hipnozė pakeičia įsitikinimus, turinčius įtakos jūsų gebėjimui keisti mitybą ir mankštos rutiną.

Hipnozės tipai svorio netekimui

Hipnoterapeutai gali naudoti hipnozę, kad pakeistų įvairiais būdais, įskaitant:

  • Psichiniai vaizdai, padedantys įsivaizduoti, kaip pasieksite savo svorio metimo tikslus
  • Pateikite pasiūlymus, atitinkančius jūsų norus
  • Nesąmoningas tyrinėjimas, siekiant nustatyti, ar praeities patirtis trukdo jums daryti teigiamus pokyčius link svorio
  • Savęs hipnozė per meditaciją ir sąmoningus metodus

Kaip hipnozė padeda numesti svorio

Hipnozė padeda išspręsti pasąmonines emocines problemas, kurios gali trukdyti numesti svorio. Žmonės linkę valgyti dėl streso, o jūs galite naudoti hipnozę, kad suprastumėte emocijas, dėl kurių valgote be tikslo. Kai sužinosite, kas skatina jūsų mintis valgyti, galite pakeisti savo mitybos įpročius ir numesti svorio. Be to, kai praeityje patiriate traumą, chaosą ar prievartą, hipnozė gali padėti atsikratyti šių emocijų ir pradėti svorio metimo kelionę. Hipnozė gali jums padėti ištaisyti klaidingus įsitikinimus ir klaidingus įsitikinimus kurios riboja jūsų galimybes gyventi sveikai. Hipnozė gali padėti iššaukti jūsų požiūrį į tai, kaip turėtų atrodyti žmogaus kūnas. Turėtumėte suprasti, kad vienintelis sveikas kūnas nėra tas, kurį visuomenė iškėlė kaip savo grožio ir sveikatos standartą. Hipnozė gali padėti įvertinti pokyčius, kuriuos patiriate savo kūne, ir padėti valdyti stresą, susijusį su svorio metimo tikslais. Hipnozė taip pat labai svarbi, nes ji gali padėti persvarstyti nesveikus įsitikinimus, kurie neskatina mesti svorio. Vienas iš tokių įsitikinimų yra susieti maistą su atlyginimu už save. Hipnozė gali padėti pakeisti atlygį tokiais, kurie neleis nuklysti nuo sveikos mitybos. Hipnozė gali sumažinti potraukį nesveikam maistui. Bendri hipnoterapijos seansai ir vadovaujami vaizdai gali sumažinti mitybos pasirinkimą, kuris gali trukdyti jums siekti pažangos svorio metimo kelionėje.

Hipnozė svorio metimui

Yra įvairių technikų, bet pirmas dalykas užsiėmime – rasti patogią padėtį. Galite atsigulti arba likti sėdėti ir užmerkti akis, arba terapeutas gali liepti sutelkti dėmesį į konkretų objektą, kuris veda jus į kvėpavimo pratimus. Kai esate atsipalaidavęs, jie gali padėti jums fantazuoti apie vietą, kuri suteikia jums ramybę, o kai esate transo būsenoje, terapeutas siūlo sveikų mąstymo modelių, kurie pakeis nesveikus, trukdančius mesti svorį. Galite išmokti savihipnozės, kurią galėsite panaudoti vėliau. Turėtumėte pažymėti, kad hipnozė nebus greitas sprendimas jūsų svorio netekimui. Turite dirbti, kad pamatytumėte rezultatus, nes tai turi papildyti svorio valdymo programą. Hipnozė – tai mąstymo keitimas ir nurodymas žengti žingsnį savo kelionės link. Turite įdėti darbo valgydami ir laikydamiesi subalansuotos mitybos bei vengdami perdirbto maisto ir cukraus. Taip pat turite reguliariai mankštintis, kad pasiektumėte norimų rezultatų.

Hipnozės pranašumai

  • Tai suteikia jums ramybės ir atsipalaidavimo jausmą
  • Sumažina kortizolio, hormono, susijusio su organizmo atsaku į stresą, kiekį
  • Mažina kraujospūdį
  • Pagerina sotumo jausmą ir uždegimo lygį
  • Pagerina bendrą sveikatą ir sumažina sveikatos būklių, tokių kaip širdies liga, insultas ir tulžies pūslės liga, riziką

Spatz3 norime atsakyti į jūsų klausimus. Kai paklausi: „Ar hipnozė padeda numesti svorio?“ būkite tikri, kad tai gali būti veiksminga svorio metimo kelionėje, ypač kartu su dieta ir mankšta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI