Skaitmeniniai protezai

Skaitmeniniai protezai

Maždaug 24 % 65–74 metų žmonių ir 31 % vyresnių nei 75 metų žmonių yra be dantų, todėl jiems reikia pakeisti visus dantis. Galbūt turite idėjų apie tai, kas yra protezas ir kas nėra ir koks yra dantų protezo kūrimo ir pristatymo procesas. Kai kurie pacientai sunkiai prisitaiko prie protezų, o kiti nešioja tą patį protezą daugiau nei 30 metų. Tačiau kai prireikia naujos poros, abi grupės žino, kad norint gauti galutinį protezą reikia atlikti daug žingsnių. Skaitmeniniai dantų protezai yra ateitis, kuriant labiau nuspėjamus protezus su mažiau žingsnių, sutaupant laiko tarp susitikimų ir geresnio produkto!

Kas yra skaitmeniniai protezai?

Skaitmeniniai protezai yra protezai, pagaminti naudojant visiškai skaitmeninį procesą, naudojant daugybę duomenų. Naudodami nuotraukas, skaitmeninius atspaudų / įkandimų nuskaitymus ir 3D išmaniojo telefono veido nuskaitymą, galime sujungti šią informaciją su siūlomu protezo dizainu, kad gautume protezą, kurį būtų lengva koreguoti kompiuteriu.

Skaitmeninių dantų protezų privalumai

Mažiau susitikimų

Tradiciniams dantų protezams reikia penkių susitikimų:

  • Preliminarus įspūdis
  • Galutinis (išsamesnis) įspūdis
  • Vaško įkandimas
  • Vaškinio danties estetinis išbandymas
  • Paskutinis Pristatymas

Kita vertus, skaitmeniniai protezai gali būti pagaminti per 2-3 susitikimus, priklausomai nuo situacijos. Didesnis efektyvumas naudojant skaitmeninį metodą reiškia mažiau apsilankymų pas odontologą. Tai gali būti ypač naudinga tiems, kuriems sunku patekti į mūsų kliniką ir iš jos, įskaitant pacientus, kurie sėdi neįgaliojo vežimėlyje, slaugos įstaigose, arba tiems, kurie tiesiog nori greičiau pakeisti dantis. Skaitmeniniai protezų sprendimai taip pat gali būti naudojami tam tikriems jūsų dabartinio protezų rinkinio aspektams atkurti. Senų dantų protezų linija kartu su paties protezo nuskaitymu gali būti naudojama norint pakartoti naują, geriau priglundantį protezą, kuris atkartoja tą pačią estetiką arba patobulina seną.

Gaukite labiau nuspėjamus rezultatus

Dantų protezai yra mokslinis ir meninis protezas. Tradicinis protezų gamybos procesas daro spaudimą odontologui įtraukti keletą duomenų iš dalies subjektyviu požiūriu, naudojant moksliniais tyrimais pagrįstus procesus kaip vadovą. Dėl to skirtingi odontologai tą patį protezą gali pagaminti skirtingai. Skaitmeniniai dantų protezai tai sumažina išgaunant ir naudojant įvairius duomenis. Naudodami nuotraukas, skaitmeninius nuskaitymus ir 3D vaizdus, ​​galime sujungti šią informaciją su siūlomu protezų dizainu, kad pagamintume protezą, kurį lengva reguliuoti kompiuteriu. Skaitmeniniai protezai taip pat siūlo platesnį dantų formos pasirinkimą, palyginti su dantų protezavimo įmonių nustatytomis formomis, todėl gaminys yra labiau pritaikytas pagal poreikius.

Pasiekite geresnius dantų protezus

Įprasti protezai gaminami vašką paverčiant akrilu. Dėl šio proceso protezas gali šiek tiek susitraukti, todėl protezas gali būti ne toks tvirtas arba jį gali prireikti papildomai koreguoti pristatymo metu. Be to, ne visas akrilas visiškai sukietėja kai kuriuose procesuose, priklausomai nuo to, kaip su juo elgiamasi, todėl gali susidaryti cheminės medžiagos, vadinamos monomeru, likučiai, kurie dirgina kai kuriuos pacientus. Skaitmeniniai protezai yra frezuojami iš visiškai apdorotų akrilo gabalėlių, o tai reiškia, kad jie turi didesnį stiprumą ir sumažina likutinį monomerą. Šių frezuotų protezų tikslumas taip pat yra didesnis. Skaitmeniniai protezai taip pat gali būti spausdinami 3D būdu, todėl sumažėja atliekų kiekis.

Sukuria skaitmeninę biblioteką perdarymui

Vienas iš įdomiausių skaitmeninės odontologijos aspektų yra galimybė atgaminti protezus be papildomų susitikimų. Naudojant įprastą dantų protezavimo techniką, jei pametėte protezą, protezuoti prireiks penkių susitikimų ir beveik keturių–šešių savaičių. Naudojant skaitmeninius protezus, skaitmeniniai failai išsaugomi kompiuteryje ir gali būti perkirpti arba atspausdinti per vieną susitikimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI