Pekano riešutai prieš graikinius riešutus: kuris yra sveikesnis pasirinkimas?

Pekano riešutai prieš graikinius riešutus: kuris yra sveikesnis pasirinkimas?

Kalbant apie pekano riešutus prieš graikinius riešutus, ar vienas turi konkrečių pranašumų prieš kitą? Kitaip tariant, ar graikiniai ar pekano riešutai jums tinka? Kadangi abu šie maisto produktai turi daug privalumų, verta palyginti. „Spatz3“ mano, kad tuomet galėsite priimti objektyvų sprendimą, atsižvelgdami į savo skonį ir unikalius mitybos poreikius.

Pekano riešutų nauda sveikatai

Viena iš priežasčių, kodėl pekano riešutams mitybos srityje buvo skiriamas didelis dėmesys, yra ta, kad juose yra gerai subalansuota sveikų riebalų, baltymų ir skaidulų. Kai kurie netgi pavadino pekano riešutus kaip „tobulą gamtos maistą“. Štai trumpas aprašymas, ko galite tikėtis suvartoję vieną 28 gramų porciją:

  • 200 kalorijų.
  • 4 gramai angliavandenių.
  • 3 gramai skaidulų.
  • Nėra transriebalų, natrio ar cholesterolio.

Pekano riešutai taip pat yra širdžiai sveikas maistas dėl santykinai didelės mineralų, tokių kaip kalis, kalcis ir magnis, koncentracijos. Asmenys kartais vartoja šiuos riešutus, kad išlaikytų savo kraujospūdį ir išvengtų ilgalaikių širdies ir kraujagyslių ligų pasekmių.

Kodėl verta rinktis graikinius riešutus?

Dabar pažvelkime į kitą monetos pusę pekano riešutų ir graikinių riešutų mityba. Graikiniai riešutai turi keletą kitų unikalių savybių. Graikiniuose riešutuose yra daug riebalų, žinomų kaip polinesočiųjų riebalų. Tai iš tikrųjų yra sveika medžiaga, turinti įspūdingų priešuždegiminių savybių. Juose taip pat yra linolo rūgšties kompleksų; cheminės medžiagos, palaikančios audinius, esančius kraujagyslėse. Štai keletas papildomų maistinių faktų 30 gramų porcijai:

  • 185 kalorijos.
  • 4,3 g baltymų.
  • 3,9 g angliavandenių.
  • 18,9 g riebalų.
  • Nėra transriebalų.

Taigi, matome, kad vienas iš pekano riešutų ir graikinių riešutų skirtumų yra tas, kad graikiniuose riešutuose yra šiek tiek mažiau kalorijų. Tačiau turėtume atkreipti dėmesį, kad graikiniuose riešutuose taip pat yra daug medžiagų, žinomų kaip fitosteroliai; cheminių medžiagų, kurios laikui bėgant gali sumažinti nesveiko MTL cholesterolio kiekį.

Kalorijų vaidmuo

Dabar pakalbėkime apie pekano ir graikinių riešutų kalorijų diskusijos. Vidutiniškai vienoje pekano riešutų porcijoje bus maždaug 15 kalorijų daugiau nei graikiniuose riešutuose. Nors tai gali atrodyti reikšmingai, daugelio pekano riešutų vartojimas gali turėti įtakos dietai, jei apribosite bendrą suvartojamų kalorijų kiekį.

Ar pekano riešutai ar graikiniai riešutai yra sveikesni? Perspektyvos reikalas

Kas geriau, graikiniai riešutai ar pekano riešutai? Vėlgi, šis klausimas priklausys nuo to, ko siekiate. Graikiniai riešutai gali būti geriausias pasirinkimas tiems, kurie nerimauja dėl savo širdies sveikatos, nes juose yra polinesočiųjų riebalų. Graikinius riešutus renkasi ir tie, kuriems reikia didesnio maisto baltymų kiekio. Vis dėlto pekano riešutai gali būti galingas sprendimas norint numesti svorio. Šiuose riešutuose daug skaidulų ir itin mažai cholesterolio. Tai svarbu norint sumažinti cukraus kiekį kraujyje ir kontroliuoti potraukį tarp valgymų. Taigi, visada stenkitės imtis Pekano riešutų ir graikinių riešutų maistinė vertė atsižvelgti į tai, sprendžiant, kuris variantas yra geriausias.

Skonio reikalas

O kaip skonis? Tai yra paskutinis kintamasis, kurį reikia pabrėžti prieš darant išvadą. Pekano riešutai dažnai yra žinomi dėl savo saldaus skonio, todėl dažniausiai jie yra pageidaujami gaminant įvairius patiekalus. Graikiniai riešutai yra turtingesni dėl a didesnė polinesočiųjų riebalų koncentracija. Vis dėlto turėtume atkreipti dėmesį į tai, kad graikiniai riešutai yra puikus maistas keliaujant, jei norite išvengti alkio jausmo visą dieną.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI