Kaip išvengti palaidos odos numetus svorio?

Kaip išvengti palaidos odos numetus svorio?

Žinant kaip išvengti palaidos odos numetus svorio yra taip pat svarbu, kaip sužinoti, kokių gyvenimo būdo pokyčių reikia norint atsikratyti perteklinių kilogramų. Tačiau daugelis iš mūsų yra linkę sutelkti dėmesį į trumpalaikius tikslus ir palyginti nedaug straipsnių kalba apie tai, kaip gali pasikeisti mūsų odos išvaizda numetus daug svorio. Norėdami įvertinti veiksmus, kurių reikia imtis, turėtume pradėti nuo to, kad tiksliai suprastume, kodėl po reikšmingų fizinių pokyčių oda gali suglebti.

Greitas žvilgsnis į Skin Turgor

Terminas „odos turgoras“ medicinos bendruomenėje vartojamas jūsų odos elastingumui apibūdinti. Sveikas epidermis būna gana įtemptas; paprastai tvirtai lieka vietoje. Tačiau oda taip pat yra itin lankstus organas. Todėl jis išsiplės, jei priaugs perteklinio svorio. Kai šių riebalų nebeliks, odai gali būti sunku atsitraukti į ankstesnę padėtį. Be to, laikantis tam tikrų svorio metimo dietų, iš organizmo netenkama maistinių medžiagų (pvz., cinko ir vitamino E), kurių reikia norint išlaikyti stangrią odą. Tai yra keletas priežasčių, kodėl reikia mokytis kaip numesti svorio ir išvengti laisvos odos yra gana svarbus estetiniu požiūriu. Ką rekomenduoja profesionalai?

Maži žingsneliai

Viena iš dažniausiai pasitaikančių priežasčių, kodėl žmonės gali pradėti pastebėti laisvą odą, yra svorio kritimas per gana trumpą laiką. Pagal šį scenarijų derma ir epidermis taps labiau pažeidžiami raukšlių ir suglebimo. Štai kodėl ekspertai rekomenduoja vengti ekstremalių svorio metimo būdų, tokių kaip valgio praleidimas ir ilgalaikis badavimas. Geriau palaipsniui siekti savo tikslų.

Padidinkite savo liesą raumenų masę

Kaip jau matėme, palaida oda dažnai atsiranda dėl KMI (kūno masės indekso), kuris gerokai sumažėjo per palyginti trumpą laiką. Kita natūrali priemonė tokiai situacijai yra liesos raumenų masės auginimas, kai tuo pačiu sumažinate riebalų atsargas. Tai kartais vadinama „kūno pertvarkymu“. Raumenys padės odai atrodyti stangresnė, todėl suglebusių dėmių bus mažiau. Kitas dalykas, kurį reikia paminėti, yra tai, kad dėl padidėjusios liesos masės jūsų kūnas degins kalorijas dar ilgai po treniruotės pabaigos; dar labiau prisideda prie svorio metimo.

Laikykitės sveikos ir subalansuotos mitybos

Kalbant apie odą, jūs tikrai esate tai, ką valgote. Todėl, vertindami tai, kaip mesti svorį išvengti palaidos odos, turėsite atsižvelgti į jūsų mitybos įpročius. Ypač protinga vartoti daug vaisių ir daržovių. Tai yra stiprūs odai naudingų maistinių medžiagų, tokių kaip vitaminas A, vitaminas C, vitaminas E ir cinkas, šaltiniai. Kai kurie maistingi ir viliojantys pavyzdžiai:

  • Morkos
  • Saldžiosios bulvės
  • Špinatai
  • Arbūzas
  • Braškės
  • Apelsinai ir citrinos (vitaminui C)

Jie gali būti vartojami kaip užkandžiai, kaip maisto pakaitalai ar net kaip kokteilį keliaujant.

Visą laiką būkite hidratuotas

Mokymasis Kaip išvengti odos slinkimo numetus svorio taip pat apima hidratacijos sąvoką. Tinkamai drėkinama oda išliks elastinga ir lanksti. Dėl tos pačios priežasties daugelyje senėjimą stabdančių kremų yra drėkinančių medžiagų. Sveikatos specialistai rekomenduoja išgerti nuo 2,5 iki 3 litrų vandens per dieną.

Pašalinkite blogus įpročius

Oda dažnai gali būti biologinis „barometras“ pagal organizme randamus toksinus. Štai kodėl tie, kurie nesaikingai vartoja alkoholį ar rūko cigaretes, dažniausiai atrodo vyresni nei to paties amžiaus, kurie vengia tokių medžiagų. Taigi, sąmoningai stenkitės atsikratyti šių įpročių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI