Kaip geriausia gydyti po nudegimų likusius randus?

Kaip geriausia gydyti po nudegimų likusius randus?

Nudegimo randai, tiek nauji, tiek ir atsiradę prieš daug laiko, efektyviai sumažinami neskausmingomis ir neinvazinėmis Icoone procedūromis, aktyvuojančiomis regeneracines odos savybes.

Nudegimai atsiranda ne tik dėl karščio, juos taip pat sukelia chemikalai, radiacija ir elektra. Nepriklausomai nuo pažeidimo šaltinio, galutinis vaizdas yra toks pat – jei oda pažeidžiama giliai, ant jos paviršiaus lieka akivaizdi žymė, kuri atrodo paraudusi ir pažeista uždegimo.

Nudegimų tipai

Nudegimo sunkumas priklauso nuo to, kaip giliai buvo sužeista oda:

  • pirmojo laipsnio nudegimai yra nesunkūs, jų metu paveiktas tik paviršinis odos sluoksnis, epidermis. Jie užgyja per trumpą laiką nepalikdami jokių žymių;
  • antro laipsnio nudegimai taip pat pažeidžia tik dermą, tačiau jie yra daug skausmingesni, jų gijimas užtrunka daug ilgiau, po jų dažnai lieka matomi randai;
  • trečiojo laipsnio nudegimai dažnai paveikia poodinį, riebalinį ir raumens audinius, todėl jų gydymui gali prireikti operacijos; po jų neišvengiamai lieka randų.

Kaip geriausia gydyti po nudegimų likusius randus?

Nudegimo randus reikia gydyti labai atsargiai, su medikų priežiūra, kad neliktų visą gyvenimą neišnykstančių žymių, tačiau dažnai visiškai pašalinti nudegimo randus nėra įmanoma. Icoone procedūros gydo nudegimo randus siųsdamos į odą multimikroalveolinius signalus, sklindančius per inovatyvius aparato antgalius. Taip mobilizuojamas jungiamasis audinys iki pačių giliausių sluoksnių be jokio skausmo ar žalos, tiesiog skatinant bei aktyvinant natūralius procesus ir išteklius.

Moksliniais tyrimais įrodyta, kad Icoone mikromasažas sukelia šiuos teigiamus pokyčius:

  • gerina kraujotaką, nes kapiliarai labiau išsiplečia ir geriau aprūpina audinius deguonimi;
  • pagerina perteklinių skysčių nutekėjimą, nes suaktyvina kraujo ir limfos cirkuliaciją;
  • sumažina vietinį uždegimą ir patinimą;
  • mažina skausmą;
  • mobilizuoja ir aktyvuoja randinio audinio ląsteles bei skatina jose atsinaujinimo procesus;

mažėja audinio fibrozė, veikiami mikrostimuliacijos mobilizuoti patys giliausi poodžio sluoksniai suminkština randinį audinį.

Bendras Icoone procedūrų rezultatas – tiek naujų, tiek ir seniau atsiradusių nudegimo žymių sumažėjimas, nes jos padeda ląstelėms atsinaujinti, skatina kolageno ir elastino skaidulų formavimąsi, gerina vietinę kraujo ir limfos apytaką bei padeda pašalinti susikaupusių skysčių perteklių.

Be to, pacientams galime pasiūlyti daugybę Icoone aparato antgalių su kuriais galima pasiekti net smulkiausias bei jautriausias kūno bei veido zonas, jais galima gydyti net trečio lygio nudegimus.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI