7 dažni pasiteisinimai, kodėl nesportuojate

7 dažni pasiteisinimai, kodėl nesportuojate

moterų, kurios atrodo nuobodžios ir nemotyvuotos treniruotis, bando rasti pasiteisinimų, kodėl nesportuoja

Mokslininkų rasta daugybė įrodymų, kad mūsų sveikata priklauso nuo reguliarių pratimų. Laikydamiesi treniruočių rutinos, galite sumažinti širdies ir kraujagyslių ligų, vėžio, nutukimo, diabeto, depresijos ir daugelio kitų sekinančių ligų riziką. Tačiau net ir žinant visa tai, mums visiems lengva pasiduoti savo pasiteisinimams ir praleisti mankštą.

7 dažni pasiteisinimai dėl nesportavimo

Per daugelį metų, kaip kūno rengybos profesionalas, pastebėjau, kad dauguma pasiteisinimų nesportuoti yra gana panašūs. Kad padėtų jums įveikti priežastis, dėl kurių nesimankštinate, ir pagaliau pradėti sveikesnį gyvenimo būdą, toliau pateikiami dažniausiai pasitaikantys pasiteisinimai dėl nesportavimo ir kaip galite juos įveikti.

„Aš per daug užsiėmęs, kad galėčiau treniruotis“

Dažnai, kai nelabai norime kažkam skirti laiko, dauguma iš mūsų pagal nutylėjimą teigia, kad esame per daug užsiėmę. Žinoma, jei nebūtume tokie užsiėmę, skiriame laiko mankštai.

Bet pagalvok apie tai. Ar tikrai jūsų grafikas toks įtemptas, kad jums visiškai nėra vietos rasti net 15 minučių mankštai? Tikėtina, kad turite bent 15 minučių mankštintis, tačiau daugelis žmonių buvo mokomi, kad jei jie neskiria bent valandos mankštai, tai neverta.

Tiesą sakant, skirdami laiko net šiek tiek mankštai, galite pagerinti bendrą jūsų sveikatą. Jūs netgi galite atlikti keletą trumpų 10 minučių treniruočių per dieną, kai turite laiko. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai suteikti mankštai prioritetą.

Tačiau, jei nesate visiškai pasirengęs į savo tvarkaraštį įtraukti daugiau laiko, galite užsiimti didelio intensyvumo atsitiktine fizine veikla (HIIPA). Naudodami HIIPA galite padidinti fizinį aktyvumą tiesiog lipdami laiptais ir pasistatydami automobilį toliau, kai einate apsipirkti, taip įtraukdami į savo tvarkaraštį šiek tiek daugiau pastangų.

„Narystė sporto salėje yra per brangi“

Bėgant metams buvau įvairių sporto salių narys ir pastebėjau, kad šiek tiek paieškoję dažnai galite rasti sporto salę savo kainų diapazone. Mano mėgstamiausias pasirinkimas, kai mano biudžetas buvo mažas, buvo mano vietinis poilsio centras. Čia buvo svorių salė, baseinas, uždara trasa ir krepšinio aikštelė. Nieko nebuvo naujo ar išgalvoto, bet tai man kainavo tik 10 USD per mėnesį.

Dabar žinau, kad ne visi miestai turi daug pasirinkimų, kai kalbama apie sporto sales. Daugeliui kaimo vietovių pasisekė turėti sporto salę, jau nekalbant apie keletą galimybių. Tačiau, jei galite, apsilankykite vietiniame koledže, pramogų centre ir YMCA, kur rasite prieinamų mankštos būdų.

Jei jūsų biudžetas ribotas ir nenorite prisirišti prie sporto klubo narystės įsipareigojimo, galite sportuoti parke. Kartais jie turi lauko treniruoklių salės įrangą, bet net jei jos neturi, galite pabėgioti ant žolės ir naudoti įvairius žaidimų aikštelės įrangos elementus, kad atliktumėte įvairius pratimus, pvz., šuolius į dėžę, panirimą, prisitraukimus ir kt.

„Nenoriu mankštintis žmonių akivaizdoje“

Dėl kovos su savigarba gali būti sunku pradėti sportuoti bet kuriame viešame forume, nesvarbu, ar esate sporto salėje, ar tiesiog bėgiojate lauke. Galite apsisaugoti nuo gėdos mankštindamiesi sportuodami namuose, laikydamiesi nemokamų pratimų „YouTube“ ar net naudodamiesi mokama asmeninių treniruočių paslauga.

Tačiau noriu ką nors paaiškinti – daugeliu atvejų niekas į tave nežiūri. Nors retkarčiais pasigirsta pasakojimų apie tai, kad kažkas yra baisus žmogus ir šaiposi iš sportuojančio, dauguma žmonių tokio požiūrio neturi. Tiesą sakant, dauguma žmonių yra įsitraukę į savo treniruočių rūpesčius ir jiems nerūpi, ką jūs darote, kol perkraunate svorius ir valandų valandas nekraunate mašinos!

„Mankštintis tikrai nuobodu“

Tų, kurie treniruojasi tikra snaudimo šventė, turiu paklausti, kokias treniruotes darote? Daugelis mankštos rūšių yra labai patrauklios, ir jūs tikrai neturite laiko nuobodžiauti. Ištvermės treniruotės, pvz., bėgimas ar elipsės treniruotės, gali šiek tiek pasenti, tačiau naudodamiesi dabar turimomis technologijomis galite lengvai pritvirtinti išmanųjį telefoną prie mašinos ir žiūrėti beveik bet ką.

Be to, yra ir kitų pramogų parinkčių, kurias galite įtraukti į savo treniruočių tvarką, pavyzdžiui, klausytis podcast’ų, muzikos ar garso knygų. Naudodami šias parinktis tikriausiai rasite būdą, kaip kiekvieną treniruotę paįvairinti.

Be to, jei jums atrodo, kad tam tikro tipo pratimai yra nuobodūs, aš leidžiu jums daugiau tokių pratimų nedaryti. Daugelis žmonių mano, kad turi bėgti, kad būtų tinkami. Sakau, jei nekenčiate bėgimo, nedarykite to, o išbandykite treniruotę, kuri jums gali patikti labiau, pavyzdžiui, šokius ar laipiojimą uolomis. Mankštinantis niekada neturėtų būti nuobodu, kai svarstote savo galimybes.

„Mankštinantis per daug skauda“

Kai skauda kūną, natūralu, kad norisi sėdėti ir pailsėti. Tačiau išlikę statiški, skausmas gali pablogėti. Daugeliu atvejų sveikatos specialistai labai rekomenduoja mankštą malšinti skausmą.

Jei naudojate mankštą kaip skausmo malšinimo metodą, rekomenduoju laikytis mažo poveikio treniruočių, ypač jei sunkūs, erzinantys judesiai yra skausmingi. Jūs galite lengvai atlikti mažo poveikio kardio treniruotes plaukdami, naudodami elipsę, važinėdami dviračiu ir vandens aerobiką. Arba, jei nesijaudinate dėl kardio, tokie pratimai kaip joga gali padidinti jūsų lankstumą ir pusiausvyrą.

„Negaliu būti motyvuotas mankštintis“

Motyvacija yra didžiulė priežastis, kodėl žmonės pradės ir nustos mankštintis. Daugelis žmonių mano, kad jiems reikia palaukti, kol pajus motyvaciją sportuoti. Jie nesupranta, kad pats pratimas yra motyvatorius.

Reguliariai mankštindamiesi galite matyti, kaip jūsų kūnas keičiasi į gerąją pusę, ir stebėti savo pažangą, o tai padeda išlaikyti motyvaciją. Tiesiog mankštindamiesi galite suteikti savo vidinę motyvaciją.

Be to, kad padėtumėte savo motyvacijai būti sveikesniems, galite pasirinkti daryti tai, kas padeda jūsų treniruotėms, pavyzdžiui, pakankamai miegoti ir laikytis sveikos, jums tinkamos rutinos. Palaikydami savo sveikatą kitais mažais būdais, galite lengviau išlaikyti motyvaciją laikytis pratybų rutinos.

„Mano vaikai per jauni, kad galėčiau eiti treniruotis“

Pats būdamas vienas iš tėvų puikiai suprantu, kaip sunku tėvams rasti laiko mankštai, ypač jei esate vieniši. Tai, ką norėčiau rekomenduoti tėvams, yra įtraukti savo vaikus į treniruotes.

Vaikščiojimas su šeima, šokių treniruotės, žaidimai parke ir kitos mankštos rūšys yra puikios galimybės pritraukti savo mažyčius šeimos narius. Jei jūsų vaikas per mažas, kad galėtų aktyviai dalyvauti, man visada patinka naudoti savo vaikus kaip svarmenis, jiems patinka būti laikomi ir pakelti. Taip pat galite įsigyti vežimėlį ir kūdikio kuprinę daugiau nuotykių lauke.

Tai ne tik puikus būdas sportuoti ir stebėti savo vaikus, bet ir mokote savo vaikus apie mankštos vertę ankstyvame jų gyvenime.

Tikiuosi, kad galėsite tinkamai panaudoti mano pasiteisinimus ir nustosite leisti mankštos pasiteisinimams trukdyti pasiekti savo sveikatos ir kūno rengybos tikslus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI