Jaučiatės blogai?  Kodėl gi neišbandžius šių 6 dalykų

Jaučiatės blogai? Kodėl gi neišbandžius šių 6 dalykų

Fizinis skausmas tikrai gali būti labai varginantis, ypač jei jis tampa lėtinis, o jūs vis tiek negalėjote atskleisti jo priežasties. Deja, šiais laikais daug žmonių su tuo susiduria, o tai gali rimtai paveikti jūsų veiklą ir kasdienę rutiną.

Dabar yra daugybė priežasčių, kodėl asmuo serga. Tai gali būti dėl ligų, traumų, fizinio ar emocinio streso ir daugelio kitų dalykų. Tačiau sunkiausia yra tada, kai nesate tikras, kas tai sukelia.

Visi patiria skirtingą skausmą, bet vis tiek, net jei tai yra švelniausia forma, jis tikrai nėra malonus. Štai kodėl mes nusprendėme padėti jums tai palengvinti, sudarydami sąrašą dalykų, kuriuos galite įgyvendinti.

Puikūs patarimai, padėsiantys suvaldyti skausmą

Išbandykite gilų kvėpavimą ir meditaciją

Kai jaučiate skausmą arba jaučiatės blogai, jūsų kūnui sunku atsipalaiduoti ir nepaisyti simptomų, todėl nepakenktų suteikti galimybę medituoti ir giliai kvėpuoti, nes būtent šios technikos padės jums atsipalaiduoti ir kartu malšina skausmą.

Nors yra įvairių meditacijos formų, geriausia, ką galite padaryti, tai daryti tai kuo dažniau. Svarbiausia yra pasikartojime. Be to, turėtumėte sutelkti dėmesį į savo kvėpavimą ir rasti mantrą ar frazę, kuri visiškai atpalaiduotų jūsų kūną ir sielą.

Dabar, nors praktikuoti meditaciją nėra sunku, bet jei to dar niekada nedarei, bet negali iki galo atsipalaiduoti, tuomet būtų rekomenduotina kreiptis į ekspertą arba tiesiog apsilankyti poroje užsiėmimų, kad tik geriau suprastum.

O kaip dėl osteopato?

Jei susidūrėte su lėtiniu skausmu, susijusiu su raiščiais, raumenimis, sąnariais ir sausgyslėmis, būtų protinga apsvarstyti galimybę apsilankyti pas osteopatą. Ką reiškia osteopatija? Tai galima apibrėžti kaip holistinį požiūrį į viso kūno, ypač tų dalių, kurios buvo paminėtos anksčiau, gydymą.

Būtent tai padės atskleisti pagrindinę jūsų skausmo ir simptomų priežastį. Taigi, jei jums atrodo, kad tai gali būti naudinga, tačiau jūs gyvenate Brisbene, Australijoje, tuomet tikrai turėtumėte atlikti tyrimą, kad surastumėte kvalifikuotą osteopatą Brisbene, kuris sumažintų jūsų lėtinį skausmą. Štai keletas didžiausių osteopatijos privalumų:

  • Pagerina kūno veiklą, mobilumą ir lankstumą
  • Padidina jūsų energiją
  • Mažina streso lygį ir raumenų įtampą
  • Pagerina psichinę sveikatą, atmintį ir nuotaiką

Jaučiatės blogai?  Kodėl gi neišbandžius šių 6 dalykų

Kokios kitos jūsų pasirinkimo galimybės?

Eikite teisingu tempu

Kartais daroma per daug ar net per mažai, gali neigiamai paveikti mūsų kūną ir padidinti skausmą. Todėl turėtumėte sukurti pusiausvyrą atlikdami savo kasdienes pareigas ir užduotis ir įsitikinkite, kad darote pertraukas, kai jaučiate, kad jūsų skausmas tuoj stiprės.

Pradėkite naudoti alyvuogių aliejų

Sveiki riebalai, ypač žuvų taukų papildai ir alyvuogių aliejus, yra labai naudingi jūsų sveikatai ir gali drastiškai sumažinti uždegimą ir lėtinį skausmą. Paprastai tariant, sveikųjų riebalų pasirinkimas vietoj kitų riebalų, pavyzdžiui, sočiųjų riebalų ir transriebalų, visada yra puikus pasirinkimas ir idealus būdas pagerinti bendrą savijautą, ypač kai susiduriate su nuolatiniu skausmu.

Sutelkite dėmesį į neskausmingas kūno dalis

Dabar žinome, kad tai gali būti sunku, nes tikriausiai jaučiate, kad skauda visą kūną, tačiau atkaklumo ir atsidavimo dėka galėsite juos rasti. Tai gali būti bet kuri jūsų kūno dalis, pavyzdžiui, veidas, pirštai, pėdos, krūtinė ir bet kas.

Susikoncentruokite į tą neskausmingą pojūtį ir darykite viską, ką galite, kad jis taptų vyraujantis. Net jei šios be skausmo akimirkos trunka trumpą laiką, jūs bent jau suprasite, kad jaučiate ne tik skausmą, bet ir kai kurias jūsų kūno vietas, kurioms iš tikrųjų viskas gerai. Šis metodas reikalauja tam tikro atsidavimo, bet gali būti labai naudingas.

Kokybiškas miegas yra būtinas!

Tinkamas poilsis ir geras nakties miegas yra labai svarbūs, jei norite sumažinti skausmą, o jei nepasirūpinsite šiais dalykais, ypač miegu, skausmas pablogės, todėl turėtumėte pradėti laikytis puikios miego higienos, taip pat kai kurios raminančios nakties rutinos, nes šie dalykai gali pagerinti jūsų miegą ir kartu suvaldyti skausmą.

Niekas nemėgsta jausti jokio skausmo, nes jis tikrai gali būti labai sekinantis ir slegiantis. Bet kaip tik todėl norėjome sukurti šį vadovą, kad padėtume jums kuo geriau susitvarkyti su bloga savijauta!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI