5 pagrindiniai treniruočių priedai, kuriuos visada turėtumėte turėti

5 pagrindiniai treniruočių priedai, kuriuos visada turėtumėte turėti

Daugelis žmonių mėgsta mankštintis dėl daugybės naudos sveikatai. Tai gali padėti numesti ar tiesiog išlaikyti svorį, sumažinti širdies ligų išsivystymo riziką ir pakelti nuotaiką. Priklausomai nuo to, ko norite pasiekti, galite atlikti įvairias treniruotes. Pavyzdžiui, bėgiojimas gerina širdies ir kraujagyslių sveikatą, o sunkumų kilnojimas gali padėti sukurti jėgą ir raumenų masę.

Tačiau jei norite jaustis patogiai ir pagerinti savo našumą, turite turėti tinkamą įrangą. Nors šiandien yra daug treniruočių priedų, galite pradėti įsigyti būtiniausių dalykų. Norėdami sužinoti daugiau apie būtinus treniruočių priedus, skaitykite toliau.

Izoliuotas stiklainis

Kai dirbate, natūraliai išleidžiate prakaitą. Kadangi prakaitas išgaruoja iš jūsų odos, kad padėtų jums atvėsti, jūsų kūnas taip pat netenka skysčių. Skysčių gėrimas užtikrina, kad pakeisite viską, ką praradote. Tai taip pat sumažins karščio streso riziką ir išlaikys jūsų kūno funkcijas. Štai kodėl visada naudinga atsinešti vandens buteliuką, kai treniruojatės, kad galėtumėte bet kada papildyti prarastus skysčius.

Bet jei norite išgerti ko nors vėsaus po prakaito seanso, galite įsigyti izoliuotą stiklinę. Dėl stiklinės viduje esančių izoliacinių sluoksnių jis ilgą laiką išlaiko jūsų gėrimo temperatūrą. Jie taip pat turi vakuumui sandarų sandariklį, todėl oro molekulės negali perduoti šilumos ar šalčio.

Tinkleliai ne tik padeda numalšinti troškulį, bet ir yra puikūs treniruočių priedai. Jie yra įvairių dizainų ir spalvų, todėl galite išreikšti save taip, kaip norite. O jei norite, kad jūsų puodelis išsiskirtų, galite pasigaminti pagal užsakymą pagamintus puodelius, kuriuose būtų jūsų mėgstamos spalvos ar vaizdai.

Bėgimo diržas

Bėgimas yra populiarus tarp žmonių, kurie nori išlikti fiziškai tinkami, nes tai paprasta ir viena patogiausių fitneso veiklų. Nesvarbu, ar bėgiojate aplink kvartalą, ar darote kelis ratus netoliese esančiame parke, su savimi turite turėti būtiniausių daiktų, pvz., telefoną, asmens tapatybės dokumentą, namų raktą ir šiek tiek skubios pagalbos pinigų. Naudodami bėgimo diržą galite įsitikinti, kad turite viską, ko jums reikia, kai išeisite, o rankos bus laisvos.

Skirtingai nuo įprastų fanny packų, geros kokybės bėgimo diržas neatšoka ir nesukelia diskomforto jums bėgant. Jie puikiai priglunda prie juosmens ir yra labai kompaktiški. Priklausomai nuo norimo stiliaus, diržas gali turėti kišenes su užtrauktuku arba atvartu. Kai kurie bėgimo diržai taip pat turi naudingų funkcijų, tokių kaip raktų spaustukai ir butelių laikikliai.

Treniruočių pirštinės

Daugeliui raumenų lavinimo pratimų, tokių kaip svarmenų kilnojimas ir prisitraukimai, reikia plačiai naudoti rankas. Nuo sugriebimo už strypo iki slankiojančių svarmenų – jūsų rankos dirba taip pat sunkiai, kaip ir visas kitas kūnas. Tačiau tokia veikla gali sužaloti ir sudirginti rankas. Mūvėdami specialiai sukurtas treniruočių pirštines galite apsaugoti rankas nuo skausmo, patinimo ar uždegimo, kurį dažnai sukelia sunkumų kilnojimas.

Pirštinės taip pat sumažina nuospaudų atsiradimą. Nuospaudos yra maža šiurkšti dėmelė ant odos, kuri dažnai susidaro dėl trinties. Kai tvarkote svorius, metalinis strypas nuolat trinasi į delnus, todėl atsiranda nuospaudų. Nors nuospaudos nekelia jokio pavojaus, jos gali tapti labai skausmingos, jei įtrūksta ar plyšta. Toks sužalojimas gali trukdyti arba uždelsti jūsų kūno rengybos rutiną.

Be to, treniruočių pirštinės gali pagerinti jūsų rezultatus. Šios pirštinės užtikrina geresnį sukibimą ir pagerina kėlimo judesius. Kadangi pirštinės neleidžia prakaitui patekti tarp sporto salės įrangos ir rankų, jums nereikia jaudintis, kad prarasite sukibimą. Tai leidžia saugiai laikyti sporto salės įrangą, pavyzdžiui, svarmenis.

Performansinės kojinės

Kojinės, kurias mūvite, gali turėti įtakos jūsų treniruotei. Visapusiškos kojinės užtikrina, kad pėdos būtų patogios ir apsaugo odą nuo vidinių batų siūlių. Nors efektyvios kojinės atlieka panašias funkcijas, jos taip pat papildomai amortizuoja ir palaiko jūsų kojas. Šio tipo kojinės turi specialų paminkštinimą ant kulno ir kulkšnies, kad pėdose neatsirastų pūslių, o tai gali būti labai nepatogu. Be to, kai kurios efektyvios kojinės palaiko lanką ir suspaudžia, kad sumažintų raumenų nuovargį.

Prakaitui atsparios ausinės

Nesvarbu, ar užsiimate kardio treniruotėmis savo kaimynystėje, ar siurbiate geležį sporto salėje, puiki muzika gali padėti išlaikyti motyvaciją. Nors negalite visur nešiotis garsiakalbių, bet kada galite leisti treniruočių grojaraštį naudodami aukštos kokybės ausines. Jei investuojate į ausines, skirtas naudoti būtent treniruodamiesi, įsigykite neprakaitui atsparias ausines, todėl jums nereikės jaudintis dėl drėgmės, kuri gali sugadinti jūsų prietaisus. Be to, daugelis treniruotėms skirtų ausinių pasižymi neslystančia prigludimu ir belaidžiu ryšiu. Dėl tokio dizaino ausinės tvirtai ir patogiai laikosi ausyse net ir intensyviai bėgiojant.

Mankšta yra veiksmingas būdas palaikyti bendrą sveikatą. Be to, šiandien yra įvairių mankštos formų, nesunku išsirinkti tą, kuris būtų malonus ir atitiktų jūsų fizines galimybes. Nesvarbu, ar mėgstate bėgioti, kad padidintumėte ištvermę, ar labiau mėgstate sunkiosios atletikos pratimus, kad sustiprintumėte kaulus ir sąnarius, naudodamiesi aukščiau paminėtais pagrindiniais treniruočių priedais galite patogiai ir saugiai pasiekti savo kūno rengybos tikslus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI