7 populiariausi dantų implantų privalumai

7 populiariausi dantų implantų privalumai

Nepaisant didžiulių dantų priežiūros tobulinimo kasmet, atrodo, kad milijonai žmonių kenčia nuo dantų netekimo. Tiesą sakant, vidutinis amerikietis iki 50 metų neteko 12 dantų, todėl daugelis žmonių jaučiasi sąmoningi dėl savo šypsenų. Laimei, atsakymas, kaip pakoreguoti dantytą šypseną, yra itin modernios dantų implantavimo procedūros forma. Vis dar neįtikinote? Panagrinėkime septynis svarbiausius dantų implantų naudojimo privalumus.

Implantai veikia „įsodinami“ po dantenų linija, todėl jie yra ilgalaikis dantų sprendimas. Dantų implantai gaminami iš įvairių medžiagų. Šiuolaikiškiausi implantai susideda iš rankų darbo ir natūraliai atrodančio karūnėlės bei patvarios šaknies, pagamintos iš titano, kuri pritvirtina implantą prie dantenų. Dabar, kai apie juos žinome šiek tiek daugiau, pažvelkime į pagrindinius jų naudojimo pranašumus.

1. Jie atrodo ir elgiasi kaip tikri dantys

Jei jums trūksta danties / dantų, tikėtina, kad norite kažko, kas atrodytų ir veiktų kaip tikras dantis. Vienas geriausių dalykų, susijusių su dantų implantais, yra tai, kad jie atlieka būtent tai. Nors dantų implantai gali būti gaminami iš įvairių medžiagų, moderniausios formos gaminamos naudojant rankų darbo biologiškai suderinamą medžiagą, kuri atrodo praktiškai identiška tikram dantukui.

Kitas puikus dantų implantų pranašumas yra tai, kad jie ne tik atrodo kaip tikri dantys, bet ir suteikia natūralų tikro danties stiprumą, ilgaamžiškumą ir stabilumą. Titano šaknis prisitvirtina prie žandikaulio kaulo, imituodama natūralią danties šaknį.

2. Jie yra ilgalaikiai

Kaip jau minėjome, dantų implantai yra neįtikėtinai patvarūs ir ilgaamžiai dėl jų patvarios medžiagos ir titano šaknies tvirtinimo. Todėl sėkmingai pritvirtintas danties implantas gali tarnauti dešimtmečius, jo nereikia keisti. Nelaimingo atsitikimo atveju, jei jūsų tiltas, vainikėlis ar dantų protezas nutrūktų, jūsų kosmetologas turėtų greitai atlikti bet kokį remontą.

3. Jie neriboja to, ką valgote

Vienas dažniausių odontologų skundų dėl dantų netekimo ar protezavimo yra tai, kad negalite valgyti to, ko norite, arba turite keisti savo mitybą. Žmonės, kuriems trūksta dantų, dažnai pastebi, kad jų sąkandis nėra toks stiprus, o protezai nuolat juda ir yra mažiau veiksmingi. Laimei, jums nereikės to paties rūpesčio dėl dantų implantų. Šie stabilūs implantai leidžia užtikrintai susidoroti su kepsniais, obuoliais, riešutais ar bet kuo, ko norite.

7 populiariausi dantų implantų privalumai

4. Juos lengva prižiūrėti

Daugelis žmonių mano, kad kadangi jūsų dantų implantai yra pagaminti iš organinių medžiagų, jiems reikalingas specialus valymo procesas. Laimei, tai toli nuo tiesos. Norėdami prižiūrėti ir prižiūrėti savo dantų implantus, tereikia laikytis tos pačios geros dantų higienos rutinos, kaip ir su natūraliais dantimis. Tai reiškia, kad reikia nepamiršti valytis dantis bent du kartus per dieną, reguliariai naudoti dantų siūlą ir reguliariai lankytis pas higienistą profesionaliam valymui ir bendriems patikrinimams.

5. Jie padeda išlaikyti veido struktūrą

Vienas iš nemalonių danties netekimo šalutinių poveikių yra tas, kad dėl to gali sumažėti kaulų masė aplink trūkstamą dantį. Taip nutinka todėl, kad ten nebėra šaknų, skatinančių kaulo kaulėjimą. Kai kuriais atvejais dėl šio kaulų masės netekimo gali pasikeisti ir viso veido struktūra bei išvaizda.

Dantų implantai dedami į žandikaulį skatina naujų kaulų augimą, todėl žandikaulis išlieka tvirtas ir veido struktūra.

6. Jie gali pakeisti kelis trūkstamus dantis

Kai trūksta kelių dantų, dar svarbiau uždaryti tarpus, kad išvengtumėte netinkamos dantų ir žandikaulio padėties. Jei neužtaisysite tarpų, tai gali sukelti papildomų dantų problemų. Laimei, daugelis kosmetikos odontologų dabar gali nesunkiai atlikti implantais išlaikomus tiltus ir keletą implantavimo procedūrų, kurios gali pakeisti visą dantų lanką.

7 populiariausi dantų implantų privalumai

7. Įrodyta, kad jie veikia

Dantų implantai suteikia labai sėkmingų ir nuspėjamų rezultatų dėl patobulintų technikų ir šiuolaikinių technologijų. Nors tokios problemos kaip prastos kokybės žandikaulis, besaikis rūkymas, dantenų ligos ir sunkios ligos gali turėti įtakos procedūros sėkmei, apskritai jūsų kosmetologui nereikės nerimauti ar nerimauti dėl sėkmingo implantavimo su neįtikėtinais rezultatais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI