Winstrol [Stanozolol]: Privalumai, naudojimas, šalutinis poveikis

Winstrol [Stanozolol]: Privalumai, naudojimas, šalutinis poveikis

Vienas iš populiariausių androgeninių ir anabolinių steroidų (AAS) yra Stanozolol, žinomas savo farmaciniu prekės ženklu Winstrol, o kultūrizmo bendruomenėje paprastai vadinamas „Mikė”. Winstrol yra vienas iš galingiausių anabolinių geriamųjų steroidų iki šiol, turintis beveik 22% didesnį surišimo afinitetą nei dihidrotestosteronas (DHT). Tyrimai parodė, kad anaboliniai steroidai, tokie kaip Winstrol, pasižymintys dideliu audinių selektyvumu androgenų receptoriams, padidina anabolizmą, tačiau taip pat nepadidina androgeninio aktyvumo. Mes aptarsime, ką daro Winstrol arba stanozolol, kaip tai veikia, naudą, šalutinį poveikį ir ką rodo dabartiniai tyrimai.

Kas yra Winstrol (Stanozolol)

Winstrol yra 17α-alkilintas steroidas. Stanozololis yra geriamasis androgenas, gaunamas iš dihidrotestosterono (DHT), turintis 17-alfa metilo pakaitalą.

1940-aisiais buvo nustatyta, kad 17α alkilo pakaitalai lėtina ikisisteminį testosterono metabolizmą, pailgina jo pusinės eliminacijos laiką ir daro jį aktyvų per burną.

Stanozolol buvo pateiktas į rinką ir komerciškai tiekiamas Winthrop Pharmaceuticals pavadinimu Winstrol ir farmacijos behemotas Bayer.

Stanozolol turi ilgą ir sudėtingą istoriją, pagal nustatytas indikacijas ir naudojimą. Nuo 1962 m. Kefauver-Harris pataisos arba „vaistų veiksmingumo pataisos”, kurioje FDA įvedė reikalavimą, kad vaistų gamintojai prieš patvirtinimą pateiktų savo vaistų veiksmingumo ir saugumo įrodymus, Winstrol patyrė daugybę įsigijimų ir vartojimo indikacijų.

Iš pradžių Winstrol buvo skirtas osteoporozei gydyti dėl kaulinio audinio selektyvumo ir kaulų mineralinio tankio padidėjimo. FDA reikalavo daugiau duomenų, kad patvirtintų jo veiksmingumą, tačiau dėl ribotų gydymo galimybių jai buvo suteiktas ilgesnis laikotarpis pagrįstiems įrodymams ir tyrimams pateikti. Nuo devintojo dešimtmečio Winstrol įsigijo ir pardavė kelios skirtingos farmacijos įmonės. 2010 m. FDA atšaukė Novartis pateiktą Winstrol paraišką ir patvirtinimą.

Winstrol buvo naudojamas esant daugybei indikacijų, tokių kaip raumenų išsekimas, sunkūs nudegimai, opinis kolitas, anemija ir endokrininės sistemos trūkumai.

Stanozolol

Kaip veikia Winstrol, ką veikia Winstrol

Kaip AAS, Winstrol yra androgenų receptorių (AR) agonistas. Skirtingai nuo testosterono, Winstrol nėra 5α-reduktazės substratas, nes jau yra sumažintas 5α, todėl androgeniniuose audiniuose, pavyzdžiui, odoje, plaukų folikuluose ir prostatos liaukoje, jis nestiprėja. Dėl to sumažėja virilizuojantis poveikis ir didesnis anabolinio ir androgeninio aktyvumo santykis.

17α-alkilinti steroidai yra nearomatiniai ir nevirsta ar aromatizuojasi į estradiolią, kuris jungiasi prie estrogenų receptoriaus (ER), ir neturi polinkio sukelti estrogeninį poveikį, pvz., ginekomastija ar skysčių susilaikymą.

Androgenų receptorių aktyvinimas skatina baltymų sintezę, o tai padidina raumenų augimą, liesą kūno masę ir kaulų mineralų tankį.

Anaboliniai steroidai yra struktūrinės testosterono modifikacijos arba analogai. Šios modifikacijos atliekamos siekiant sumažinti androgeninį poveikį, susijusį su testosteronu, ir maksimaliai padidinti anabolinį poveikį.

Androgenai veikia daugelyje kūno dalių, įskaitant reprodukcinius audinius, raumenis, kaulus, plaukų folikulus odoje, kepenis ir inkstus bei kraujodaros, imuninę ir centrinę nervų sistemas. [R].

Šių hormonų androgeninis poveikis paprastai gali būti laikomas tuo, kuris yra susijęs su maskulinizacija – taip pat vadinamas virilizavimu, o anabolinis – kaip susijęs su baltymų susidarymu skeleto raumenyse ir kauluose.

Taigi, naudojant AAS, pvz., Winstrol, jis slopins natūralų testosterono lygį, todėl bus nepalanki estrogeno ir testosterono pusiausvyra.

Nors struktūrinės AAS modifikacijos sumažins androgeninį poveikį, jis nebus visiškai pašalintas.

Winstrol, kaip ir kitos AAS, turi antikatabolinį poveikį, trukdydamas gliukokortikoidų receptorių ekspresijai.

Winstrol Stanozolol privalumai

Padidina liesą kūno masę

AAS, pavyzdžiui, Winstrol, turi didelį audinių selektyvumą raumenims ir kaulams. Androgenų receptorių stimuliavimas padidina raumenų baltymų sintezę ir padeda išlaikyti azotą.

Tyrimai parodė, kad Winstrol gali padidinti liesą kūno masę ir fizinio aktyvumo lygį [R]. Nustatyta, kad Winstrol yra 3 kartus anaboliškesnis nei testosteronas, beveik 22 % didesnis prisijungimo afinitetas nei dihidrotestosteronas (DHT).

Winstrol, Stanozolol šalutinis poveikis

Visų pirma, winstrol slopins natūralų testosterono lygį.

Anabolinių androgeninių steroidų (AAS) vartojimas slopina hipofizės liuteinizuojančio hormono (LH), lytinius santykius surišančio hormono glubulino (SHBG) ir folikulus stimuliuojančio hormono (FSH) sekreciją. Šis poveikis atsiranda dėl neigiamo androgenų grįžtamojo ryšio ant pagumburio-hipofizės-lytinių liaukų (HPG) ašies.

Įrodytas neigiamas AAS poveikis yra lytinių liaukų ašies slopinimas ir nevaisingumas, moterų hirsutizmas ir defeminizacija bei eritrocitozė. Nors, atsižvelgiant į tai, kad winstrol turi didelį prisijungimo prie raumenų ir kaulų audinių afinitetą, virilizuojantis poveikis bus sumažintas, palyginti su testosteronu ir kitais testosterono dariniais. Taigi, Winstrol yra populiarus steroidas, kurį naudoja moterys.

Winstrol nėra aromatizuotas ir nėra aromatizuotas iki estrogeno, kuris gali sukelti hormonų disbalansą tarp testosterono ir estrogeno.

Winstrol jau yra sumažintas 5α, todėl jis nėra stiprinamas androgeniniuose audiniuose, tokiuose kaip oda, plaukų folikulai ir prostatos liaukos. Nors androgeninis poveikis vis dar egzistuoja, todėl jis vadinamas anaboliniu-androgeniniu steroidu (AAS). Taip pat gali pasireikšti anabolinių steroidų sukeltas hipogonadizmas (ASIH).

Winstrol turi didelį toksiškumą kepenims ir gali sukelti toksinį poveikį kepenims dėl geriamojo pobūdžio ir molekulinės struktūros.

Atsakomybės apribojimas: SveikatosRumai netoleruoja steroidinių ar nesteroidinių SARMS ar anabolikų vartojimo ir neparduoda jo. Šio straipsnio turinys skirtas tik informaciniams tikslams.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI