Trys priežastys, kodėl verta apsvarstyti dantų implantus

Trys priežastys, kodėl verta apsvarstyti dantų implantus

Implantai tikrai yra vienas didžiausių odontologijos turtų. Yra keletas priežasčių, kodėl implantus galima laikyti gydymo galimybe:

1. Dantų implantai yra geriausias danties pakaitalas

Ištraukus dantį, aplinkinis kaulas suyra ir laikui bėgant nudžiūsta. Dantų implantas yra arčiausiai danties keitimo. Kaip ir sveikas dantis, implantas sugeria jėgas ir perduoda jas į aplinkinį kaulą, todėl palaiko kaulų lygį.

2. Dantų implantai yra pagaminti iš titano ir negenda

Implantai gaminami iš titano, o karūnėlė, kuri įsuka į implantą – iš metalo ir (arba) keramikos. Skirtingai nei natūralūs dantys, šios medžiagos nėra veikiamos korozijos ar skaidymosi dėl burnoje esančių rūgščių, cukraus ir bakterijų. Nepaisant atsparumo ertmėms, implantus vis tiek reikia prižiūrėti taip, lyg tai būtų natūralūs dantys, nes tinkamai neišvalius jie gali susirgti dantenomis ir nykti aplink implantą.

3. Dantų implantai gali būti derinami su senesniais, tradiciniais gydymo būdais, siekiant geresnių rezultatų

Įprasti protezai yra ant dantenų viršaus ir didžiąją dalį atramos gauna iš kaulo, esančio po dantenomis. Tačiau tai, kaip jėga veikia kaulą, neįsiskverbia į kaulą taip, kaip būtų dantis ar implantas. Kaulas, reaguojant, laikui bėgant nusidėvi. Štai kodėl daugelį metų nešiojant dantų protezus, protezai gali jaustis laisvi. Protezas niekada nesikeičia, tačiau dantenos ir protezą laikantys kaulai laikui bėgant rezorbuojasi. Implantai gali užkirsti kelią kaulo rezorbcijai tose vietose, kur jis dedamas, ir gali būti naudojami protezavimui palaikyti. Kai kuriais atvejais protezas niekada neliečia dantenų, nes yra prijungtas prie implanto. Kitais atvejais implantai naudojami protezams pritvirtinti prie burnos, suteikiant astronomiškai didesnį stiprumą ir sulaikymą. Be to, implantai gali būti naudojami kaip dalinio protezo inkaras, siekiant padidinti stabilumą.

Kaip sužinoti, ar esu kandidatas į dantų implantus?

Dauguma pacientų yra kandidatai į dantų implantus tol, kol bus kontroliuojamos bet kokios dantenų problemos ar esamos sveikatos būklės. Jūsų priežiūros paslaugų teikėjas gali dirbti su jumis, kad nustatytų geriausią veiksmų planą jūsų burnos sveikatai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI