5 nuostabūs patarimai, kaip pagerinti savo kūno rengybos rutiną

5 nuostabūs patarimai, kaip pagerinti savo kūno rengybos rutiną

Fitneso pramonė yra didžiulė. Jis vertas milijardų dolerių ir kasmet auga. Tačiau kai kurie žmonės nežino, nuo ko pradėti, kai kalbama apie savo kūno rengybos rutiną. Šis tinklaraščio įrašas padės suprasti, kaip svarbu turėti asmeninį trenerį arba naudoti treniruočių namuose programą, pvz., P90X fitneso programos 12 DVD rinkinį arba TurboFire 30 Day Cardio Workout – pradedantiesiems skirtą versiją, tada pateiks penkis patarimus, kaip pagerinti savo kūno rengybos lygį.

Įvertinkite savo kūno rengybos lygį

Galite įvertinti savo fitneso lygį atlikdami fizinio pasirengimo testą arba įvertinti atsižvelgdami į savo dabartinį sveikatos ir aktyvumo lygį. Tai padės sukurti jums tinkamą programą.

Jūsų tinkamumo lygio įvertinimo pranašumai yra šie:

  • galite išsikelti sau realius tikslus
  • galite nustatyti savo stipriąsias ir silpnąsias puses
  • galite pritaikyti programą, atitinkančią jūsų konkrečius poreikius

Kai įvertinsite savo kūno rengybos lygį, laikas pradėti kurti savo kūno rengybos programą.

Sukurkite savo kūno rengybos programą

Sporto programa yra individuali jums ir turi būti sukurta atsižvelgiant į jūsų fizinio pasirengimo lygį. Jei pradedate, jums gali prireikti paprastesnės rutinos nei jau tinkamam asmeniui. Būkite sąžiningi su savimi vertindami savo sugebėjimus ir pradėkite nuo to.

Taip pat nebijokite pridėti jėgos treniruočių. Tai gali padėti tonizuoti jūsų kūną ir padidinti bendrą kūno rengybos lygį. Tiesiog įsitikinkite, kad sutelkėte dėmesį į tinkamus pratimus, atitinkančius jūsų dabartinį kūno rengybos lygį.

Kuriant kūno rengybos programą reikia atsižvelgti į šiuos dalykus:

  • Pratimo tipas
  • Treniruočių dažnumas
  • Kiekvienos treniruotės trukmė
  • Intensyvumo lygis
  • Įrangos tipai, kurių jums reikės

Sukūrę programą, galite pradėti ją įgyvendinti. Taip pat galite nuspręsti gauti asmeninį trenerį su Pilates sertifikavimo kursu, kuris jums padės.

Jei nenorite kurti savo rutinos, visada galite pasirinkti iš anksto sukurtą jums ir jūsų kūno rengybos lygiui tinkamą.

Būk kūrybingas

Jei ilgą laiką lankėtės toje pačioje sporto salėje, galite pastebėti, kad treniruotės jums nuobodu. Jei pratimo metu nesimėgaujate, bus sunku save motyvuoti tęsti šią rutiną. Galite išlikti motyvuoti būdami kūrybingi ir kiekvieną dieną kurdami naujų idėjų treniruodamiesi.

Užuot atlikę tuos pačius pratimus kiekvieną kartą, sugalvokite kitokią rutiną, kad nepavargtumėte kartodami senus judesius.

Protiškai prisijunkite prie treniruotės

Treniruokitės ne tik jūsų fiziniu kūnu; tai taip pat apie jūsų psichinę sveikatą. Tikriausiai pamatysite rezultatus, kai galėsite sujungti abu. Užmegzkite protinį ryšį su savo treniruote galvodami, kodėl treniruojatės. Nesvarbu, ar bandote numesti svorio, priaugti raumenų ar tapti sveikesni, pagalvokite, ką tai reiškia jums ir kaip galite to pasiekti. Teigiamai nusiteikę prieš treniruotę padėsite susikaupti ir būti motyvuotiems visos sesijos metu.

Stebėkite savo pažangą

Vienas iš geriausių būdų, kaip išlikti operatyviai dirbant su savo kūno rengyba, yra stebėti savo pažangą. Tai galima padaryti keliais būdais: nuo tiesiog stebėjimo, kiek dienų iš eilės treniruojatės, iki pasisverimo ir kūno riebalų procento matavimo. Matydami apčiuopiamus įrodymus, kad darote pažangą, galėsite tęsti, kai viskas bus sunku.

Išvada

Dabar turėtumėte geriau suprasti, kaip išlaikyti savo kūno rengybos rutiną šviežią ir įdomią, o rezultatai vis tiek matomi. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai atlikti aukščiau nurodytus veiksmus, įvertinti savo tikslus, susikurti savo kūno rengybos programą, būti kūrybingam su ja, įsitikinti, kad stebite save, kad galėtumėte sekti sėkmę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI