DIMETIKONAS

DIMETIKONAS

Dimetikonas arba dimetilpolisiloksanas yra neaktyvi vaistų, naudojamų vidurių pūtimui, pilvo skausmui ir diskomfortui, atsirandančiam skrandyje dėl dujų pertekliaus virškinamajame trakte, gydymui. Šis vaistas veikia suskaidydamas virškinamajame trakte susidarančius dujų burbuliukus, kad jį būtų lengva pašalinti. Aktyvi dimetikono forma yra simetikonas.

Šis turinys yra ne tik narkotikų pavidalu, bet ir kosmetikos gaminiuose, pvz makiažas, šampūnas, kondicionierius, dezodorantas, nagų lakas, kremas nuo saulės ar kontaktinių lęšių valiklis. Kosmetikos gaminiuose dimetikonas saugo ir drėkina odą.

Prekių ženklai: Atmacid, Almacon, Biogastron, Decamag, Lambucid, Itramag Plus, Maagmeta Plus, Plantacid, Polysilane

Apie Dimetikonas

Grupė Putojančios medžiagos (nuo pilvo pūtimo)
Kategorija Receptiniai vaistai
Pranašumai Pašalina dujų perteklių iš virškinimo trakto, kad sumažintų vidurių pūtimą, pilvo skausmą ir diskomfortą skrandyje.
Naudojama Suaugęs
Kitas vardas Polimetilsiloksanas, dimetilpolisiloksanas
Nėštumo ir maitinimo krūtimi kategorijos C kategorija: tyrimai su gyvūnais parodė šalutinį poveikį vaisiui, tačiau kontroliuojamų tyrimų su nėščiosiomis nėra. Vaistas turėtų būti vartojamas tik tuo atveju, jei laukiama nauda yra didesnė už riziką vaisiui. Žindančioms motinoms, prieš vartojant šį vaistą, patartina pasitarti su gydytoju.
Figūra Tabletės, kapsulės, suspensija

Įspėjimas:

  • Rekomenduojame pirmiausia pasitarti su gydytoju, jei norite duoti šio vaisto vaikams, ypač kūdikiams, kurie kenčia nuo pilvo dieglių. Diegliukai – tai būklė, kai kūdikis neserga, o per daug verkia dėl sunkiai žinomų priežasčių, bet tariamai dėl virškinimo sutrikimų.
  • Pasakykite gydytojui, jei vartojate kitų vaistų, įskaitant papildus ir vaistažoles.
  • Būkite atsargūs vartodami šį vaistą, jei turite alergiją simetikonui.
  • Jei pasireiškia alerginė reakcija arba perdozavimas, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

Dimetikonas dozę

Vidurių pūtimui gydyti skiriama 100-250 mg dimetikono dozė 3-4 kartus per dieną pagal poreikį, kuri gali būti derinama su antacidiniais vaistais, pvz., aliuminio hidroksidu.

Naudojant Dimetikonas Teisingai

Laikykitės gydytojo nurodymų ir perskaitykite instrukcijas, nurodytas ant vaisto pakuotės.

Dimetikono tabletes ir kapsules reikia gerti po valgio arba naktį. Dimetikono tabletes ar kapsules nurykite užgerdami geriamuoju vandeniu. Nurykite visas kapsules ir pirmiausia jų nesutraiškykite ir nekramtykite, išskyrus kramtomąjį vaistą, kurį prieš nuryjant reikia kramtyti burnoje.

Jei norite naudoti dimetikono suspensiją, pirmą kartą naudodami suspensijos buteliuką tolygiai suplakite. Tada išgerkite vaistą pagal dozę, naudodami matavimo šaukštą, kuris yra pakuotėje.

Laikykite vaistą sausoje ir vėsioje vietoje, atokiai nuo tiesioginių saulės spindulių ir vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Vaistų sąveika

Dimetikonas gali sumažinti absorbciją ir veiksmingumą levotiroksinas .

Atpažinkite šalutinį poveikį ir pavojus Dimetikonas

Visi vaistai gali sukelti šalutinį poveikį, taip pat dimetikonas, dėl kurio išmatos gali tapti minkštesnės, skystesnės ir kartais netaisyklingos formos. Jei šalutinis poveikis nepraeina arba pasunkėja, nedelsdami kreipkitės į gydytoją, kad gautumėte gydymą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI