Viskas, ką reikia žinoti apie PRP plaukams

Viskas, ką reikia žinoti apie PRP plaukams

Toli gražu ne visi žmonės gali pasigirti stipriais, žvilgančiais ir sveikai atrodančiais plaukais. Skirtingo amžiaus moterys, pasitelkdamos įvairiausius metodus, nuolat kovoja su itin nemalonia, plaukų slinkimo ar lūžinėjančių plaukų galiukų problema. Dėl genetinių faktorių ar kitų priežasčių, su nesustabdomu plaukų slinkimo procesu susiduria ir vyriškos lyties atstovai. Dėl šios priežasties, šiais laikais galima įsigyti pačių įvairiausių priemonių nuo plaukų slinkimo. Deja, tačiau iš tikrųjų veiksmingai su plaukų slinkimu kovojančių priemonių yra labai mažai. PRP procedūra plaukams, kitaip vadinama plazmos terapija – efektyvus gydymo metodas, kuris užkerta kelią plaukų slinkimui bei skilinėjimui bei leidžia džiaugtis stipriais, puriais ir sveikai atrodančiais plaukais. Trumpai aptarkime, ką reikėtų žinoti apie šią procedūrą ir kokią naudą ji teikia.

Kaip atliekama PRP procedūra?

Visų pirma, reikėtų žinoti, kad PRP procedūra gali būti atliekama ne tik plaukams. Tokios procedūros metu naudojamos injekcijos, kurias sudaro nuosavi kraujo kūneliai, geriau žinomi kaip trombocitai. Trombocitai savo sudėtyje turi labai daug naudingų, atnaujinimo bei atjauninimo procesą skatinančių medžiagų. Todėl tokio tipo procedūra neretai yra atliekama ne tik plaukų būklės gerinimo tikslams, bet ir veido odos atnaujinimui ir pan. Atliekant PRP procedūrą plaukams, į galvos odą suleidžiamos kraujo kūneliais papildytos injekcijos, kurios gerina galvos odos būklę, skatina plaukų augimą bei stabo jų slinkimą.

PRP procedūros nauda

PRP plaukams – visokeriopai plaukų būklę puoselėjanti procedūra, kuri yra aktuali toli gražu ne tik tiems žmonėms, kurie susiduria su plaukų slinkimo problema. Visų pirma, sėkmingai įgyvendintas gydytojo paskirtas PRP terapijos kursas, ženkliai stiprina plaukus ir maksimaliai sumažina plaukų slinkimo riziką. Taip pat tokio tipo procedūra yra naudinga žmonėms, kurie turi labai plonus, apimties stokojančius plaukus. PRP terapija padeda padidinti plaukų apimtį, suteikia jiems sveiką įvaizdį, purumo. Nors šio tipo procedūra yra atliekama estetinės medicinos klinikose, tačiau PRP terapija yra pakankamai nesudėtinga, jokių pjūvių nereikalaujanti procedūra, kuri nesukelia beveik jokio diskomforto pojūčio. Šios procedūros metu naudojamas injekcijas sudaro tik itin natūralios, iš pačio žmogaus paimtos medžiagos, todėl PRP plaukams procedūra įprastai nesukelia jokios atmetimo reakcijos ar alergijų pavojaus. Laikantis gydytojų rekomendacijų ir nustatyto gydymo plano, plaukų slinkimo problemą galima sumažinti maksimaliai arba net visiškai pašalinti. PRP procedūra plaukams, kitaip nei kitos priemonės nuo plaukų slinkimo, užtikrina ne laikiną, tačiau ilgalaikį rezultatą. Šio tipo procedūrą rekomenduojama atlikti ir žmonėms, kurie susiduria su pleiskanojančių plaukų problema.

Kiek PRP procedūrų sudaro visą gydymo kursą?    

Iš anksto nustatyti tikslų PRP procedūrų kiekį, kurio prireiks visam gydymo kursui, yra pakankamai sunku. Procedūrų kiekį gydytojas gali nurodyti tik tada, kai įdėmiai susipažins su individualia vieno ar kito paciento plaukų būkle. Vis tik, standartinį PRP plaukų terapijos kursą įprastai sudaro 3 procedūros, kurias reikėtų atlikti maždaug kas 4 savaites. Žinoma, esant sudėtingesnei situacijai, gali būti paskirtos papildomos procedūros. Jei susiduriate su plaukų slinkimo problema ir nusivylėte visomis plaukų priežiūros priemonėmis, tikrai rekomenduojame apsilankyti Vilniuje įsikūrusioje Pošiūno klinikoje, susipažinti su ten dirbančiais profesionalais ir išsiaiškinti, kuo PRP terapija plaukams skiriasi nuo kitų, teigiamo rezultato nesuteikiančių procedūrų. Šioje klinikoje PRP procedūrą atlieka tik ilgametę patirtį turintys gydytojai, kurie gydymo metu naudoja tik aukščiausios kokybės, sertifikuotus produktus ir pažangią, tačiau laiko patikrintą plazmoterapijos technologiją. 

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI