KEJIBELING

Kejibeling yra augalinis vaistas, padedantis atsikratyti inkstų ir šlapimo pūslės akmenų. Šis vaistas yra tablečių ir kapsulių pavidalu.

Kejibeling sudėtyje yra kejibeling lapų, kačių ūsų lapų ir tempyung lapų veikliųjų medžiagų. Manoma, kad šie trys ingredientai išskiria inkstų ir šlapimo pūslės akmenis.

Apie Kejibelingą

Veikliosios medžiagos Kejibeling lapai, katės ūsų lapai ir tempuyung lapai
Grupė Žolelių vaistas
Kategorija Nemokamas vaistas
Pranašumai Padeda išsiskirti inkstų ir šlapimo pūslės akmenims, šlapintis.
Naudojama Suaugęs
Nėštumo ir maitinimo krūtimi kategorijos N kategorija : Kejibeling poveikis nėščioms ir žindančioms moterims dar nežinomas. Prieš vartodami šį vaistą, pirmiausia pasitarkite su gydytoju.
Vaisto forma Tabletės ir kapsulės

Įspėjimas:

  • Nedelsdami kreipkitės į gydytoją, jei pajutote skausmą pilvo srityje, kurį lydi pykinimas ir vėmimas, karščiavimas, skausmas šlapinantis, kraujas šlapime ar sunku šlapintis.
  • Jei inkstų akmenų dydis yra pakankamai didelis, gydymas turi vykti per medicinines procedūras. Vienas iš jų – ESWL – tai uolienų ardymo procedūra naudojant smūgines bangas.
  • Vartodami Kejibeling nevalgykite ožkienos ir aštraus maisto, pavyzdžiui, čili ir pipirų.
  • Prieš vartojant Kejibeling, patariama pasitarti su gydytoju.
  • Jei pasireiškia alerginė reakcija arba perdozavimas, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

Dozavimas Kejibeling

Kejibeling dozė skiriasi priklausomai nuo vaisto formos. Kejibeling kapsulės vartojamos 2 kartus per dieną, po 2 kapsules. Tuo tarpu Kejibeling tabletės vartojamos 2 kartus per dieną, kiekviena po 5 tabletes.

Teisingas „Kejibeling“ naudojimas

Kejibeling naudokite reguliariai ir pagal pakuotėje nurodytą dozę. Nedidinkite dozės prieš tai nepasitarę su gydytoju, kad išvengtumėte šalutinio poveikio. Vartodami Kejibeling stenkitės gerti daug vandens, bent 2,5 litro per dieną.

Dauguma žmonių mano, kad augalinius vaistus vartoti visada saugu dėl jų natūralių ingredientų, tačiau ši prielaida nėra visiškai teisinga. Augaliniai vaistai nepraeina bandymo stadijos, kaip gydytojų vaistai. Todėl šalutinis poveikis ir vaistų sąveika taip pat nėra tiksliai žinomi.

Rekomenduojame prieš vartojant vaistažoles pasitarti su urologu ir nenutraukti gydytojo skirtų vaistų nepasitarę.

Šalutinis Kejibeling poveikis

Manoma, kad kačių ūsų turinys Kejibeling sukelia hipotenziją. Manoma, kad katės ūsai taip pat sukelia nekontroliuojamą kraujospūdį pacientams, kuriems atliekama operacija. Norėdami to išvengti, dvi savaites prieš operaciją nustokite vartoti vaistus, kuriuose yra kačių ūsų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *