Kada tinkamas laikas breketams vaikams?

Kada tinkamas laikas breketams vaikams?

Kiek laiko vaikai nešioja breketus?

Breketų įdėjimas priklauso nuo to, ką ortodontas bando koreguoti, todėl reikia apsvarstyti keletą breketų tipų ir gydymo planų. Daugelis žmonių breketus nešioja 18–30 mėnesių, o breketai koreguojami kas 4–8 savaites, kad dantys būtų tinkamai išsidėstę. Po breketų fiksatoriai nešiojami kelis mėnesius ir iki dvejų metų. Kai kurie asmenys pasirenka naudoti nuolatinį laikiklį, kad išvengtų judėjimo.

Ar skaudės breketus?

Kiekvieną kartą, kai vaikas lankosi pas ortodontą, galite tikėtis, kad sujungimo laidas bus įtemptas. Dėl to nestiprus spaudimas skliausteliuose palaipsniui pasislenka į vieną vietą. Dėl to po kiekvieno apsilankymo jūsų vaiko burna gali būti šiek tiek skausminga, tačiau diskomfortas yra trumpas. Kai kuriais atvejais dantis reikia ištraukti, kad būtų vietos dantims pasislinkti arba tinkamai išlyginti žandikaulius.

Kas padės atlikti ortodontinį gydymą?

Dažnai vaikų ar bendrosios praktikos odontologas nukreipia jūsų vaiką pas ortodontą, kuris kartu su jumis parengs gydymo planą ir valdys ortodontinį procesą. Gydytojas ortodontas apžiūrės jūsų vaiko žandikaulį, tarpą tarp dantų ir sąkandį, kad nustatytų, kokių breketų jam reikės ir kiek laiko juos nešios. Be to, tamprius dažnai keičia ortodonto asistentas. Asistentas dirbs kartu su jūsų ortodontu, kad užtikrintų, jog gydymas visada vyks tinkamai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI