Kada mano vaikas gali pradėti naudoti įprastą dantų pastą?

Kada mano vaikas gali pradėti naudoti įprastą dantų pastą?

Nuo vienerių metų arba kai išdygsta pirmasis dantis, visiškai priimtinas dantų valymas be pastos ir apsaugo nuo kūdikio buteliuko dantų ėduonies. Vaikai niekada neturėtų eiti miegoti su buteliuku, o tėvai turėtų stengtis, kad čiulptukai ar buteliukai netaptų ilgalaikiu įpročiu.

Nuo 2-5 metų amžiaus, rekomenduojamas žirnio dydžio kiekis vaikams saugios dantų pastos be fluoro. Jūsų vaikui reikės padėti valyti dantis ir priminti, kad išspjautų dantų pastą. Nurodykite savo vaiką tinkamai valyti šepetėliu, kad išvengtumėte ertmių atsiradimo jauname amžiuje. Kaip minėta anksčiau, Jūsų vaikas gali pereiti prie fluoro turinčios dantų pastos, kai tik po valymo šepetėliu gali išspjauti.

Nepriklausomai nuo amžiaus, visi vaikai turėtų valytis du kartus per dieną ir valyti dantų siūlu vieną kartą per dieną. Tai apsaugo nuo dantų ėduonies ir palaiko sveiką dantenų audinį. Įsitikinkite, kad jūsų vaikas reguliariai lankosi pas odontologą bent kas šešis mėnesius, kad stebėtų augimą, vystymąsi ir bendrą burnos sveikatą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI