Flunarizinas

Flunarizinas

Flunarizinas yra vaistas, vartojamas siekiant išvengti migrenos, kuri yra vidutinio sunkumo ar stiprus pulsuojantis galvos skausmas, kuris pažeidžia tik vieną galvos pusę. Kol kas tiksliai nežinoma, kaip flunarizinas veikia migrenos profilaktikai. Tačiau šis vaistas gana veiksmingai mažina migrenos priepuolių dažnį ir ligos sunkumą. Turėkite omenyje, kad nors įrodyta, kad flunarizinas yra gana veiksmingas, jis nėra veiksmingas staigiems migrenos simptomams palengvinti.

Be to, flunarizinas taip pat naudojamas siekiant išvengti galvos svaigimo ir nervų sistemos sutrikimų, reguliuojančių pusiausvyrą, koordinaciją ir kūno judesius (vestibuliarinę sistemą).

Prekių ženklai: Bartolium, Degrium, Dizylium-5, Sibelium, Cyberside, Sinral, Unalium, Xepalium

Apie Flunariziną

Grupė Antimigreniniai preparatai
Kategorija Receptiniai vaistai
Pranašumai Apsaugo nuo migrenos priepuolių Apsaugo nuo galvos svaigimo ir vestibuliarinės sistemos sutrikimų
Vartoja Suaugęs
Nėštumo ir maitinimo krūtimi kategorijos N kategorija: Dar nežinoma. Žindančioms motinoms dar nežinoma, ar flunarizinas gali patekti į motinos pieną, ar ne. Prieš vartojant šį vaistą, rekomenduojama pasitarti su gydytoju.
Figūra Tablėtė

Įspėjimas :

 • Flunarizin nerekomenduojama vartoti vaikams ir vyresniems nei 65 metų žmonėms, išskyrus gydytojo nurodymus.
 • Būkite atsargūs vartodami šį vaistą, jei sergate kepenų liga, širdies liga, epilepsija, glaukoma, Parkinsono liga ar depresija.
 • Gydymo flunarizinu metu nevairuokite transporto priemonės ir nenaudokite variklio.
 • Venkite vartoti alkoholinius gėrimus, nes tai gali sukelti pernelyg didelį mieguistumą.
 • Pasakykite gydytojui, jei vartojate kitų vaistų, įskaitant papildus ir vaistažoles.
 • Jei pasireiškia alerginė reakcija arba perdozavimas, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

Flunarizinas Dozavimas

Flunarizino dozė kiekvienam pacientui skiriasi, atsižvelgiant į kiekvieno paciento organizmo atsaką. Flunarizino dozė yra 5-10 mg per parą ir geriama naktį.

Vartokite Flunarizin teisingai

Perskaitykite instrukcijas ant vaisto pakuotės ir laikykitės gydytojo rekomendacijų dėl flunarizino vartojimo. Nedidinkite ir nemažinkite dozių be gydytojo leidimo.

Flunarizino tabletes galima gerti prieš valgį arba po jo. Pabandykite paimti flunarizinas kiekvieną dieną tuo pačiu laiku, kad būtų pasiektas maksimalus gydymas.

Pamiršus išgerti flunarizino, patartina tai padaryti iš karto, kai tik prisiminsite, jei pertrauka su kito vartojimo grafiku nėra per artima. Jei jis artimas, nekreipkite dėmesio į tai ir nedvigubinkite dozės.

Vaistų sąveika

Flunarizino koncentracija kraujyje gali sumažėti, jei vaisto vartojama kartu su valproine rūgštimi, karbamazepinu ar fenitoinu.

Atpažinkite Flunarizin šalutinį poveikį ir pavojus

Šalutinis poveikis, kuris gali atsirasti po šio vaisto vartojimo, yra:

 • Mieguistas
 • Rėmuo
 • Sausa burna
 • Nuovargis
 • Judėjimo sutrikimai
 • Svorio priaugimas.

Minėti šalutiniai poveikiai gali išnykti savaime, jei organizmas prisitaikė prie flunarizino. Tačiau jei šalutinis poveikis nesumažėja ir būklė nepagerėja, nedelsdami kreipkitės į gydytoją, kad gautumėte tinkamą gydymą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI